Klinika Miracki s.c.

Kosmetolog / Kosmetolożka

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • dbałość o stanowisko pracy.
  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych,
  • opieka nad Pacjentem,
  • przygotowanie Pacjenta do zabiegu,
Wymagania (oczekiwane)
  • wysokiej kultury osobistej,
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • gotowości do nauki z zakresu technik zabiegowych,
  • empatii i opiekuńczego podejścia do Pacjenta,
  • umiejętności doradzania Pacjentowi.
  • wykształcenia kierunkowego – ukończone studia wyższe licencjackie na kierunku Kosmetologia lub Fizjoterapia,
Wymagania (mile widziane)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych potwierdzonych imiennym certyfikatem z zakresu produktów, urządzeń oraz opieki nad Pacjentem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • spotkania integracyjne
  • pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii, produktów i urządzeń medycyny estetycznej,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w kosmetologii,
  • świętowanie urodzin
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pracę w ambitnym, profesjonalnym i dynamicznym środowisku,
O Firmie

Klinika Miracki to silna marka na rynku medycyny estetycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy chcemy powiększyć zespół profesjonalistów – entuzjastów, którzy podzielają nasze wartości – jakość, perfekcję, doskonałość.

Szkolimy, wspieramy, motywujemy, wsłuchujemy się w opinie i cieszymy się wspólnie każdym sukcesem. Jeśli potrafisz zarazić swoim uśmiechem, masz pozytywne nastawienie i łatwość w komunikowaniu się z drugą osobą, to miło nam będzie zaprosić Cię do naszego zespołu.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu w przycisk, zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj