Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Kosztorysant / Rzeczoznawca Stacjonarny

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Część etatu
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie kosztorysów remontowo-budowlanych
  • Sporządzanie kalkulacji do szkód w mieniu ruchomym
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w obsłudze szkód ubezpieczeniowych
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy budynków, budowli i maszyn oraz z zakresu zabezpieczeń przeciwkradzieżowych i przeciwpożarowych
  • Znajomość zasad oraz obsługi programów do kosztorysowania
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wsparcie opiekuna oraz szkolenia wstępne wprowadzające w specyfikę pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • program rekomendacji pracowników
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (w tym system premiowy)
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • Pakiet Benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów, zniżki na nasze produkty ubezpieczeniowe
  • elastyczny czas pracy
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Elastyczne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie lub B2B, również w NIEPEŁNYM WYMIARZE GODZIN (jako praca dodatkowa)
  • Pracę całkowicie zdalną
  • możliwość pracy zdalnej
  • Zadaniowy czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy