Cersanit S.A.

Księgowa / Księgowy

Miejsce zatrudnienia
Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie wybranych sprawozdań na potrzeby instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z zespołem w bieżących zadaniach oraz z innymi działami w firmie
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi
  • Wsparcie w przygotowaniu danych do sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie zestawień z analiz kont oraz innych danych finansowych na potrzeby audytorów zewnętrznych
Wymagania (oczekiwane)
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone kursy z zakresu księgowości
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Min. 3-letnie doświadczenie w księgowości, w tym preferowane w obszarze sprawozdawczości
Wymagania (mile widziane)
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Korzyści dla kandydata
  • Stałe wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie nauki języków
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, krótsze piątki – dłuższe weekendy
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i naukę języków obcych w godzinach pracy
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji- jasno określone ścieżki awansu

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj