Barona HR Services

Kucharz na sezon letni (Savonlinna, Finlandia)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
12,77 - 15,00 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Savonlinna, Finlandia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Rekrutacja przez agencję zatrudnienia
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Praca za granicą
Angielski - B1
Opis stanowiska

Chciałbyś spędzić chłodne lato w Finlandii? Gotowanie jest Twoją pasją? Jeśli tak, być może mamy dla Ciebie świetną okazję! Nasz klient w pięknym miasteczku Savonlinna poszukuje doświadczonego szefa kuchni a`la carte oraz kucharza do przygotowywania obiadów.

Wymagania (oczekiwane)

Od Kandydata oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, min. B1;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku jako kucharz w restauracji a`le carte - kuchnia europejska;
  • umiejętności pracy w zespole, w dynamicznym środowisku;
  • dobrego nastawienia do pracy – atmosfera w pracy jest bardzo ważna :).
Korzyści dla kandydata

Oferujemy Wam:

  • fińską umowę o pracę;
  • zatrudnienie w wymiarze 90 godz./3 tygodnie;
  • wynagrodzenie w wysokości 12,77-15 €/godz. brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego);
  • zorganizowane zakwaterowanie płatne przez pracownika (różne opcje: 300€ miesięcznie);
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • kontrak od czerwca do końca sierpnia 2024;
  • dodatki za pracę zmianową oraz w dni świąteczne (+100%).
O firmie

Poznaj z nami Finlandię! Wyślij nam swoje CV!

Jesteśmy agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 18525.