Carrefour Polska Sp z o. o.

Kupiec w Dziale Food (Napoje, Alkohole, Papierosy)

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • odpowiedzialność za kluczowe kategorie produktowe oraz kluczowych dostawców pod względem strategii firmy oraz ze względu na znaczący udział tych kategorii w wyniku ekonomicznym firmy.
  • tworzenie oferty promocyjnej,
  • komunikacja i współpraca z Operacją oraz resztą działów serwisowych w ramach omnikanału,
  • wybór asortymentu na kolekcjach międzynarodowych,
  • realizacja budżetu rocznego,
  • rozliczanie obrotów oraz budżetów miesięcznych z dostawcami,
  • zarzadzanie stokiem i zamówieniami,
  • analizowanie i przygotowywanie niezbędnych raportów negocjacyjnych jak i asortymentowych,
  • budowanie portfolio kategorii produktowych w celu zaspokojenia potrzeb klienta,
  • budowanie strategii zakupowej w celu osiągnięcia wyników budżetowych,
Wymagania (mile widziane)
  • zarządzałeś/-łaś portfolio kategorii produktowych (w tym prowadziłeś/-łaś negocjacje handlowe z partnerami biznesowymi),
  • masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • odpowiadałeś/-łaś za realizację zakładanego budżetu tj.: obrotu, marży, stoku,
  • znasz język angielski na poziomie min. B2.
  • potrafisz budować oferty asortymentowe dostosowane do potrzeb klienta,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • pracę w firmie działającej na terenie Polski ponad 25 lat.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
  • wyprawka dla dziecka

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj