General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Kurier/Kierowca

Miejsce zatrudnienia
ul. Mełgiewska 30f, Lublin, Lubelskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kierowca / kurier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • dostarczaj razem z nami przesyłki do naszych Klientów.
  • nie musisz mieć doświadczenia w branży kurierskiej – wszystkiego Cię nauczymy
Wymagania (mile widziane)
  • po prostu... chęci do współpracy
  • uczciwość oraz punktualność
  • zaangażowanie i sumienność
  • prawo jazdy kat. B
  • z nami się nie zajedziesz – szanujemy Twój czas prywatny, a weekendy spędzamy w domu
  • motywujemy i doceniamy – zgarniaj premię świąteczną oraz nagrody w konkursie „Super Kurier” i "Majówkowe SERWISo-BRANIE", świętuj z nami dzień Kuriera, jubileusze oraz wysyłaj paczki za 10 zł
  • z nami wrzucisz szósty bieg - gwarantujemy stałość zleceń oraz jasno określone zasady współpracy
  • napędza nas rozwój, dlatego oferujemy wdrożenie na starcie oraz możliwość stałej współpracy, również w strukturach GLS
  • wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje - kupuj na preferencyjnych warunkach np. bilety do kina lub kartę MultiSport dzięki kafeterii MyBenefit
  • stawiamy na ludzi i relacje (z maszyną nie pogadasz :) )
  • wiemy, że dobra ekipa to podstawa - polecaj znajomych i zgarniaj dodatkowe bonusy

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj