Super Oferta
Praca za granicą
31.07.2024

Kurs pomocnika montera izolacji przemysłowych

MULTiSERWIS

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Holandia
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Praca stacjonarna

Opis

Twój zakres obowiązków:​

  • montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych
  • prace pomocnicze związane z montażem izolacji

Osobom chętnym do przyuczenia proponujemy tygodniowy, darmowy* kurs pomocnika montera izolacji przemysłowych. Jest on skierowany do osób, które są zainteresowane zmianą zawodu i rozpoczęciem przygody z montażem izolacji, a nie posiadają stosownej wiedzy i umiejętności z tego zakresu. Po pozytywnym ukończeniu takiego kursu gwarantujemy stabilne zatrudnienie i pracę na ciekawych projektach zagranicznych!

*przy podpisaniu umowy lojalnościowej na okres 1 roku

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!
Zobacz jak wygląda kurs i na czym polega praca montera tutaj!

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU: 05.08, 26.08, 16.09

Uwaga, kurs odbywa się w Krapkowicach, natomiast lokalizacja pracy to Holandia.

Wymagania

Nasze oczekiwania:  ​

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • chęć do nauki i przyswajania wiedzy
  • brak lęku wysokości
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowo docenimy:

  • posiadanie zdolności manualnych

Benefity

Czeka na Ciebie:

  • dodatkowa premia za skorzystanie z Systemu Poleceń
  • długoterminowe projekty, korzystny system rotacyjny
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • rozbudowany pakiet benefitów m. in. dofinansowania do zajęć sportowych i kulturalnych, dofinansowanie wypoczynku i wiele innych
  • transport na miejsce pracy, zakwaterowanie, a także wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Opis firmy