Tutore.eu

Lektor języka angielskiego

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Gliwice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Edukacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie kursów językowych w formule stacjonarne
  • ścisła współpraca z metodykiem szkoły
  • regularna ewaluacja kursanta, jego postępów w znajomości języka obcego
  • prowadzenie dokumentacji potwierdzającej realizację zajęć: listy obecności, dokumentacji postępów uczniów, sprawozdania z realizacji zajęć
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w nauczaniu języka obcego
  • wykształcenie kierunkowe lub certyfikat językowy, uprawniający do nauczania innych
  • wiedza z zakresu standardów egzaminów językowych
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (C1/C2)
  • dyspozycyjność w poniedziałki i środy w godzinach 12:00-14:00
Korzyści dla kandydata
  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji
  • szkolenia przygotowujące oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • wsparcie metodyczne – na każdym etapie Twojej pracy możesz konsultować swoje pomysły
  • atrakcyjne warunki pracy (stałe wynagrodzenie, elastyczny czas pracy)
  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą
  • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje :)
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności
Tutore Poland to potężny gracz na polskim rynku edukacyjnym, posiadający w swoim portfolio markę Tutore - nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolską sieć szkół językowych ProfiLingua. Dostarczamy najwyższej jakości usługi edukacyjne dla każdego: od języków obcych, przez przedmioty szkolne, hobby i pasje, aż po oferty dla firm i korporacji. W swojej ofercie posiadamy kursy online i stacjonarne, uczymy ponad 20 języków obcych, programowania, gry na gitarze, grafiki oraz rysunku. Dołączając do zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, aplikuj do Nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj