Nestlé Polska S.A.

Lider Obszaru (m/k)

Wynagrodzenie
7 600,00 - 8 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Nowa Wieś Wrocławska (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola zgodności stanów magazynowych oraz ich raportowanie w systemie SAP i SAM
  • Osiąganie ustalonych celów pod względem ilościowym i jakościowym
  • Zapewnienie właściwej komunikacji z pozostałymi obszarami produkcji
  • Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących w fabryce standardów BHP, GMP oraz innych funkcjonujących systemów
  • Prowadzenie szkoleń nowych pracowników
  • Zapewnienie ciągłości pracy w podległym obszarze
  • Efektywne zarzadzanie podległym zespołem
  • Raportowanie wyników kontroli jakościowej wykorzystując dostępne narzędzia.
Wymagania (mile widziane)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności (GMP, GHP)
  • Praktyczna znajomość tematów związanych z LEAN/TPM
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie oraz co najmniej roczne doświadczenie w obszarze zarządzania/koordynowania pracą zespołu min. 5-cio osobowego w środowisku produkcyjnym;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym łączącym procesy o wysokiej automatyzacji i procesy manualne;
  • Zdolności przywódcze przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie ciągłym, w zmianach 12 godzinnych (w układzie: 2 dniówki, 2 nocki, 4 dni wolnego)
  • Umiejętność pracy z zintegrowanym systemem zarządzania produkcją;
  • Znajomość systemu SAP
Korzyści dla kandydata
  • mleko dla niemowląt
  • dyżury lekarza w biurze
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • program emerytalny
  • inicjatywy dobroczynne
  • preferencyjne pożyczki
  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo: mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)
  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)
  • ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • wyprawka dla noworodka
  • 4 tygodnie dodatkowego urlopu ojcowskiego
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé
  • parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
  • kawa / herbata
  • dodatkowy urlop
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce
  • program rekomendacji pracowników
  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt
Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina, produkująca karmę dla zwierząt domowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj