Od zaraz
22.09.2024

Magazynier/Magazyniera – pakowanie towaru, umowa zlecenia 36-39 zł/h

Grupa Media Expert

Umowa zlecenie:
36,00 - 39,00 PLN / godz. Brutto
Lokalizacja: ul. ul. Zakładowa 90/92, Łódź, łódzkie
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja stacjonarna

Opis

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce i wciąż się rozwijamy, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. Szukamy:

OSÓB DO KOMPLETOWANIA, PAKOWANIA TOWARU

Zatrudnienie na podstawie UMOWY ZLECENIA

Miejsce: Łódź, ul. Zakładowa 90/92

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci, reszty Cię nauczymy :)

Twoje zadania:

  • kompletacja/pakowanie zamówień
  • obsługa skanera
  • proste zadania magazynowe

Szukamy osób z dyspozycyjnością min. 185/h miesięcznie

Umowa zlecenie za MEGA EXTRA wynagrodzenie!

Benefity

  • nowa extra stawka, która będzie rosła w każdym miesiącu wykonywania zlecenia:
            36 zł/h w październiku, 37,5 zł/h w listopadzie, 39 zł/h w grudniu
  • nawet 4000 zł za polecenie pracownika!
  • obiad z dofinansowaniem
  • strefa relaksu

Opis firmy