Dr.Max Polska

Magister Farmacji

Miejsce zatrudnienia
ul. Batalionów Chłopskich 73, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Zdrowie i opieka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru
  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
Wymagania (mile widziane)
  • odpowiedzialność, odwaga, troska i pacjent w centrum uwagi to nie tylko wartości sieci franczyzowej Dr.Max ale również Twoje
  • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia
  • posiadasz wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu
  • potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, pełna empatii komunikacja to Twoje mocne strony
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach skupionych na poszerzaniu i polepszaniu dostępności Pacjentów do leków i nowoczesnych terapii
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Nie możesz przegapić kolejnej edycji EcoRun!
  • Inicjatywy wspierające ekologię
  • stabilne zatrudnienie oferowane przez uczestnika sieci franczyzowej będącej jednym z liderów branży
  • wyprawka szkolna
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • kursy językowe
  • dogodne oferty UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
  • program rekomendacji pracowników
  • karta MULTISPORT
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • szeroki pakiet szkoleń e’learningowych przygotowany przez kreatywny i pełen pasji zespół Trenerów (szkolenia zawodowe i personalne)
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • wyprawka dla dziecka
  • pakiety medyczne grupy LUX MED

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj