RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Manager ds. ekspansji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
HR
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zbadanie i analiza możliwości rynku niemieckiego (stawka/ koszty/ wymagania pracowników/wywiad środowiskowy)
  • Koordynacja istniejącego projektu oraz nowo pozyskanych w ramach współpracy
  • Stworzenie oferty handlowej/usługowej jako wsparcie procesów kadrowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów/projektów w Niemczech
Wymagania (oczekiwane)
  • prawo jazdy kat. B
  • Samodzielna organizacja czasu pracy
  • Znajomość rynku niemieckiego
  • Umiejętność tworzenia ofert handlowych
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych do Niemiec
  • Elastyczny czas pracy – to Ty planujesz swoje zadania w ciągu dnia
  • Możliwość wypłaty wynagrodzenia w Euro
  • Narzędzia potrzebne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Wynagrodzenie miesięczne oraz system prowizyjny
Jesteśmy butikową agencją doradztwa personalnego - Recru.to, na co dzień wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu, a naszą misją jest dostarczanie im najlepszych kandydatów na różnorodne stanowiska specjalistyczne.