Super oferta

MOBILIS SP. Z O.O.

Mechanik autobusowy

logo firmy

Miejsce pracy

Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Wynagrodzenie miesięczne

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Praca

Stacjonarna

Rekrutacja

Normalna

Język

Wymagany język polski

Польська мова обов'язкова

Rekrutacja

Wymagane doświadczenie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Mobilis Sp. z o.o.

Wrocław ul. Tyska 16

Opis stanowiska:

·        wykonanie prac naprawczych w warsztacie oraz usuwanie usterek autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego,

·        kontrola stanu części mechanicznych,

·        naprawa części zamiennych i zespołów,

·        dbałość o stan techniczny autobusów.

Wymagania:

·        minimum roczne doświadczenie w zakresie napraw pojazdów mechanicznych (ciężarówki lub autobusy),

·        wykształcenie minimum zawodowe mechanicznie ,

·        wiedza z zakresu mechaniki;

·        zaangażowanie i dyspozycyjność;

·        prawo jazdy kategorii B;

·        dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień elektrycznych/elektronicznych, układów ogrzewania i klimatyzacji oraz urządzeń diagnostycznych

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz powierzonych zadań,

·        możliwość rozwoju zawodowego

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        świadczenia z ZFŚS,

·        prywatną opiekę medyczną.

Możliwość uzyskania dodatkowych informacji pod numerem tel.: 606 261 469

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

O Firmie
Wymagania (oczekiwane)
Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalnie)

List motywacyjny (opcjonalnie)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Administratorem danych osobowych jest Mobilis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Posag 7 Panien 8; 02-495 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.