Adecco Poland Sp. z o.o.

Mechanik Utrzymania Ruchu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
7 000,00 - 9 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Paniówki (powiat gliwicki), Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Upewnianie się, że cały sprzęt jest utrzymywany w bezpiecznym i dobrym stanie technicznym oraz, że przestrzegane są wszystkie procedury bezpieczeństwa związane z użytkowaniem powierzonego pod opiekę sprzętu, maszyn i innych urządzeń
  • Prowadzenie dzienników i rejestrów konserwacji
  • Rozwiązywanie problemów z awariami sprzętu w celu określenia pierwotnej przyczyny i wdrożenia działań naprawczych
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych i wyposażenia
  • Wykonywanie rutynowej konserwacji maszyn, urządzeń i systemów w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania
  • W razie potrzeby naprawa i wymiana uszkodzonej części, używając narzędzi ręcznych i elektrycznych.
  • Współpraca z personelem produkcyjnym, w celu koordynacji czynności konserwacyjnych i minimalizowanie przestojów produkcyjnych
  • Wykonywanie innych powierzonych obowiązków zleconych przez przełożonych
  • Instalowanie i testowanie nowych urządzeń oraz systemów
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń, procesów technologicznych
  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryk, mechanik, automatyk, mechatronik itp.)
  • Umiejętność obsługi narzędzi (szlifierka)
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku- min 2 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość układów i schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, kreatywność, samodzielność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
Korzyści dla kandydata
  • wynagrodzenie od 7000 zł brutto/msc
  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę
  • Pracę w rodzinnej firmie, w zgranym zespole, wsparcie przełożonych i pracowników
  • Pracę w nowoczesnej fabryce posiadającej rozbudowany park maszynowy
  • pracę na pełen etat na 2 zmiany: 5:00-13:00, 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą klienta!
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz zdobycia nowych uprawnień

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferta pracy stałej.