Maspex

Mechanik w automatycznym magazynie wysokiego składowania

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w powierzonym zakresie: usuwanie usterek i uszkodzeń,
  • montaż i wymiany podzespołów, detali i części,
  • zapewnienie właściwego funkcjonowania parku maszynowego,
  • prace konserwacyjne maszyn i urządzeń w automatycznym magazynie wysokiego składowania,
  • dokonywanie systematycznych oględzin i przeglądów parku maszynowego oraz rejestracji ich wykonania w terminach określonych w harmonogramie,
  • terminowe dokonywanie przesmarowań punktów smarnych wszystkich maszyn i urządzeń zgodnie z danymi techniczno-ruchowymi oraz uzupełnianie i wymiana olejów zgodnie z harmonogramem,
  • odpowiedzialność za środki trwałe, przedmioty nietrwałe i narzędzia stanowiące wyposażenie warsztatu.
  • przestrzeganie przepisów z zakresu prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń,
  • zgłaszanie zapotrzebowania i utrzymywanie odpowiedniego zapasu części zamiennych,
Wymagania (oczekiwane)
  • dyspozycyjność – praca w systemie 4 brygadowym, w trybie 12-godzinnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub obszarze produkcji w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie min. średnie
  • wiedza z zakresu budowy i mechaniki maszyn,
  • wiedza z zakresu elektryki będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, zaangażowanie.
Korzyści dla kandydata
  • wyprawka szkolna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​,​ dofinansowanie posiłków, dofinansowanie karty Multisport, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • program rekomendacji pracowników

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj