Super Oferta
26.07.2024

Mechanik/elektromechanik z doświadczeniem lub do przyuczenia

RELOBUS Transport Polska Sp. z .o.o.

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja stacjonarna

Opis

Do naszych oddziałów w Warszawie, na zajezdniach autobusowych, poszukujemy ambitnych mechaników autobusów, chcących poszerzać swoje kompetencje i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Miejsce pracy, do wyboru:

  • ul. Płochocińska 33, Białołęka – zajezdnia autobusowa ReloBus
  • ul. Estrady 5, Klaudyn (obok Warszawa Bemowo) - zajezdnia autobusowa ReloBus

Jeżeli jesteś mechanikiem z zawodu, ukończyłeś szkołę o takim kierunku lub po prostu Twoim hobby jest naprawa pojazdów i masz już pierwsze doświadczenia w tym zawodzie za sobą – zaaplikuj, pokażesz nam co potrafisz, a my reszty Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
  • Świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dodatkowa gotówka na święta, dofinansowanie do wypoczynku, karta multi-sport, bilet wolnej jazdy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego – poszerzanie wiedzy i kompetencji zawodowych
  • Pracę w systemie 2 zmian, dzienna/nocna (po 12h) - co daje więcej dni wolnych w miesiącu!
  • Pracę w zgranym zespole, opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • Program poleceń pracowniczych

Zadania:

  • Dbałość o stan techniczny pojazdów
  • Bieżące serwisowanie, diagnozowanie i naprawa usterek autobusów
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych autobusów
  • Wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej diagnostyce defektu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. D)
  • Wykształcenie min. Zawodowe
  • Doświadczenie w mechanice pojazdów lub ukończona szkoła o takim profilu
  • Pełna dyspozycyjność
  • Chęć podwyższania swoich kwalifikacji

Wyślij nam swoją aplikację w formie CV, a my się odezwiemy!

Klauzula RODO
Administratorem danych osobowych jest RELOBUS Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („RELOBUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS21693 NIP:527215555 9, REGON:1327115 7 . Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez RELOBUS znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RELOBUS Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio. Dodatkowo, można umieścić zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RELOBUS Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.