Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Młodszy mechanik maszyn budowlanych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Chrzanów, Chrzanów (powiat chrzanowski), Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

W celu wzmocnienia naszego zespołu w warsztacie w naszym Oddziale w Chrzanowie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

MŁODSZY MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH
Miejsce pracy: Chrzanów.

Zakres obowiązków:
• Pomoc przy serwisowaniu, wykonywaniu przeglądów i napraw maszyn budowlanych na budowie oraz w warsztacie firmowym.

Oczekujemy:
• Wykształcenia technicznego.
• Podstawowej znajomości układów technicznych i hydraulicznych, budowy maszyn.
• Umiejętności czytania schematów technicznych.
• Chęci do nauki i zgłębiania wiedzy.
• Mile widziane doświadczenia w pracy w serwisie branży budowlanej lub pokrewnej.
• Mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn marek: Liebherr, CAT, Bomag, Vogele, Hamm, Komatsu, Kobelco.
• Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
• Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego.
• Prywatną opiekę medyczną.
• Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.