Maspex

Młodszy Operator Technologiczny

Miejsce zatrudnienia
ul. Strefowa 2, Tychy, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • wykonywanie pracy przy komputerze w systemie Sap i Qguar takich jak rozpisywanie receptur, zamawianie surowców, sporządzanie raportów nieprawidłowości, blokowanie wyrobu niezgodnego gotowego.
  • przygotowywanie produktu do rozlewu według wytycznych, dopuszczanie i zarządzaniem tym procesem,
  • rejestrowanie wyników badań i kontroli na zatwierdzonych formularzach,
  • wykonywanie pomiarów parametrów,
  • badanie i ocenianie wyrobu gotowego,
Wymagania (mile widziane)
  • chęć nauki nowych rzeczy i dokładność,
  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane profile: technologia żywności lub chemiczny),
  • chęć do pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym 3 zmianowym.
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodowe,
  • prywatna opieka medyczna
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj