home.pl S.A.

Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta i wsparcia technicznego (z językiem węgierskim)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Doradztwo i wparcie Klientów w zakresie produktów z oferty Grupy home.pl.
  • Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń klientów za pośrednictwem dostępnych kanałów komunikacji (telefon, mail, chat) w języku węgierskim oraz polskim.
  • Realizowanie zleceń wewnętrznych wspierających obsługę Klienta.
  • Realizacja planu sprzedaży usług z oferty Grupy home.pl.
Wymagania (oczekiwane)
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Zainteresowanie tematyką usług internetowych oraz podstawowa wiedza techniczna z tego obszaru.
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży.
  • Płynnie posługiwanie się językiem węgierskim oraz polskim.
  • Możliwość rozwoju w różnych kierunkach – udział w programach rozwojowych „Bilet do Rozwoju”, czyli wewnętrznych szkoleniach z ekspertami z różnych dziedzin.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • dofinansowanie nauki języków
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz wakacji, naukę języków obcych, bony na święta, ubezpieczenie grupowe i wiele innych.
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pozytywną i nieformalną atmosferę pracy.
  • paczki świąteczne

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Do grona użytkowników naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, jak i międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.