TelForceOne S.A.

Młodszy Specjalista ds. Reklamacji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Krakowska 119, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kontakt telefoniczny z klientem
  • Realizacja procesu reklamacyjnego klientów B2B oraz B2C
  • Bieżący kontakt z działem handlowym
  • Tworzenie statystyk i realizacja określonych KPI
  • Kontakt z serwisami przy tworzeniu reklamacji do dostawców
  • Przygotowywanie i pakowanie paczek z reklamacjami dla klienta
  • Rozpatrywanie reklamacji i udzielanie informacji zwrotnej do klientów
  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych (w systemie Comarch/emailowo)
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Umiejętność skutecznego i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Znajomość narzędzi office (głównie Excel)
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w obsłudze klienta
  • Analityczne i logiczne myślenie
  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM
  • Dokładność w realizacji zadań
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
Korzyści dla kandydata
  • Spotkania integracyjne
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwe godziny pracy (8-16, 9-17)
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Premię zespołową
  • Burzę mózgów w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Różnorodne benefity min. zniżki na firmowe produkty, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Praca stacjonarna
  • program rekomendacji pracowników
  • parking dla pracowników
  • kawa / herbata
  • brak dress code’u
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju w obsłudze klienta
  • Dogodna lokalizacja, dobry dojazd komunikacją miejską
Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.