Briju 1920 Limited

Młodszy specjalista ds. sprzedaży sklepu internetowego (dział logistyki e-commerce)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gniezno (powiat gnieźnieński), Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
E-commerce (handel internetowy)
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • tworzenie zleceń transportowych
  • zapewnienie ciągłości dostaw towaru pod dalsze wysyłki
  • fizyczne i systemowe przesunięcia towaru
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • dbałość o porządek w magazynie
  • przyjmowanie i rozpatrywanie zwrotów
  • odpowiedzialność za terminową realizację zamówień
  • kompletacja i pakowanie zamówień zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • obsługa odbiorów kurierskich
  • monitorowanie i sprawdzanie zgodności dostaw
Wymagania (oczekiwane)
  • biegła obsługa komputera
  • motywacja i zaangażowanie do pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wielozadaniowość
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • samodzielność po okresie wdrożenia
  • wykształcenie minimum średnie
  • rzetelność w powierzonych zadaniach
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie na podobnym stanowisku
Korzyści dla kandydata
  • rabaty pracownicze na nasze produkty
  • brak dress code’u
  • pakiet szkoleń
  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • bony towarowe
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • udział w programie lojalnościowym
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie
  • kawa / herbata
  • stabilne warunki zatrudnienia

Zapraszamy Cię do świata wyjątkowej biżuterii - dołącz do grona wspaniałych ludzi, którzy tworzą markę Briju 1920 Limited.

Briju 1920 Limited to polska firma, która jest obecna na rynku jubilerskim od 1920, a od 2013 roku rozwija sieć salonów pozostając wśród liderów w branży jubilerskiej.

Budując swoją renomę na rynku pracy i w świecie dóbr luksusowych dbamy jednocześnie o rozwój Naszych Pracowników.

Obecnie posiadamy 74 salony rozmieszczone w jednych z najlepszych lokalizacji w Polsce, a oprócz salonów mamy własny zakład produkcyjny, prężnie działające zaplecze magazynowe oraz serwisowe.