HEALTH LABS CARE spółka akcyjna

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. finansowych

Wynagrodzenie
4 400,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Białystok, Podlaskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • udział w organizacji właściwego obiegu i archiwizacji dokumentacji
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • pomoc w przygotowaniu raportów i kalkulacji prowadzonych w Dziale Finansowym
  • pomoc w uzgadnianiu informacji finansowej
  • pomoc w przygotowaniu, dystrybucji i zarządzaniu dokumentacją sprzedażową
  • udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów i systemów finansowych
  • pomoc we wprowadzaniu dokumentacji do systemu ERP
  • udział w przygotowaniu dokumentacji i informacji finansowej na potrzeby administracyjne, audytowe i kontrolne
  • udział w weryfikacji dokumentacji księgowej i administracyjnej
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • dyskrecja
  • zdolność analitycznego myślenia
  • chęć nauki i rozwoju
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • wykształcenie średnie lub wyższe, kierunkowe (księgowość, finanse, podatki)
  • minimum podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i finansów przedsiębiorstw
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel na poziomie minimum dobrym
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w różnych obszarach z dziedziny finansów
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w firmie o wysokiej dynamice rozwoju
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • uczestniczenie w realizacji ciekawych projektów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • system premiowy (kwartalny): uzależnione od realizacji celów kwartalnych
  • owoce
  • brak dress code’u
Health Labs Care jest polską firmą, która we współpracy z doświadczonymi specjalistami z zakresu żywienia, naukowcami i technologiami tworzy kosmetyki i suplementy diety w oparciu o najwyższe standardy jakie wyznacza współczesna nauka. Budujemy nasz zespół komplementarnie: mamy na pokładzie specjalistów z obszaru dietetyki, psychologii, marketingu i komunikacji, designu, technologii i e-commerce. Chcemy być najszybciej rozwijającą się polską firmą z sektora health & beauty. Wspólnie tworzymy i wprowadzamy na rynki polski i zagraniczne produkty, które pomagają naszym klientom zadbać o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Łączy nas dociekliwość i potrzeba dzielenia się wiedzą, która pomaga zrozumieć, że dbanie o siebie przestaje być uciążliwe, kiedy wiesz co robisz!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj