Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Walidacji i Testów

Miejsce zatrudnienia
ul. Wieżowa 8, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z innymi komórkami merytorycznymi PAŻP w celu opracowania Specyfikacji Wymagań Systemowych oraz Specyfikacji Wymagań Oprogramowania dla projektowanych rozwiązań.
  • Weryfikacja procedur testowych od zewnętrznych dostawców
  • Weryfikacja scenariuszy testowych z wymaganiami wyższego rzędu
  • Mapowanie kroków procedur testowych na wymagania wysokopoziomowe
  • Udział w tworzeniu planu testów, przypadków i scenariuszy testowych
  • Weryfikacja dokumentacji projektowo-testowej w oparciu o instrukcje, procedury wewnętrzne oraz standardy i normy międzynarodowe jak i krajowe
  • Ścisła współpraca z komórkami merytorycznymi, biorącymi udział w zadaniu/projekcie
  • Wykrywanie oraz raportowanie znalezionych problemów i błędów oprogramowania w dziennikach testów oraz innych narzędziach wskazanych w projektach
  • Zapewnianie najlepszej jakości testów, dbanie o wysoki standard dokumentacji testowej
  • Dobór odpowiednich narzędzi testowych oraz aktywny udział w testach na wszystkich etapach projektu/zadania
  • Przygotowanie raportów z testów
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w realizacji testów funkcjonalnych (min. 1 rok w przypadku Młodszego Specjalisty)
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowo-testowej
  • Dokładność, systematyczność, dociekliwość
  • Znajomość narzędzia JIRA
  • Doświadczenie w pracy w zespole testów (min. 2 lata w przypadku Specjalisty)
  • Znajomość norm i standardów w zakresie wytwarzania i testowania oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Specjalista - przy wykształceniu wyższym min. 2 lata doświadczenia zawodowego, przy wykształceniu średnim min. 4 lata
  • Monitoring zmian wersji oprogramowania oraz jej śledzenie w procesie testowym
  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku: informatyka (inżynieria oprogramowania, testowanie oprogramowania, bezpieczeństwo systemów IT), zarządzanie projektami informatycznymi, lub inne pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (WORD, EXCEL)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej w zakresie: weryfikacji testowalności wymagań, definiowania wymagań dla systemów (Specjalista), Opracowywanie planów testów, procedur testowych, mapowanie kroków procedur do wymagań wyższego rzędu, opracowywanie raportów z testów
  • Udział przy modyfikacji / modernizacji oprogramowania
  • Młodszy Specjalista - przy wykształceniu wyższym min. 1 rok doświadczenia zawodowego, przy średnim min. 2 lata
  • Certyfikat ISTQB
  • Doświadczenie w pracy w zespołach roboczych
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologię)
  • Dyżury lekarza w przychodni na terenie naszej siedziby
  • program emerytalny
  • siłownia w biurze
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wakacji dzieci
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Dofinansowanie do edukacji dzieci
  • dyżury lekarza w biurze
  • Dofinansowanie do biletów do kina, teatru, na koncerty
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z obiektów sportowych znajdujących się na terenie PAŻP (basen, korty, sala gimnastyczna, siłownia, sauna)
  • brak dress code’u
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • opieka stomatologiczna
  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do wypoczynku

Każdego dnia Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP) dba o bezpieczeństwo pasażerów blisko 3 tys. samolotów przemieszczających się nad Polską. Nadzorowana i kontrolowana przez nas przestrzeń powietrzna liczy przeszło 334 tys. km2 i jest jedną z największych w Europie. Codziennie na pokładach samolotów przelatujących nad Polską znajduje się blisko pół miliona pasażerów. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest jedyną w Polsce instytucją, która szkoli i zatrudnia cywilnych kontrolerów ruchu lotniczego.

Działalność Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, która dziś dba o bezpieczeństwo żeglugi powietrznej w naszym kraju, to zresztą nie tylko kontrola ruchu lotniczego. PAŻP to także inne służby ruchu lotniczego, Inspekcja Lotnicza, publikacje lotnicze, zarządzanie pojemnością i przepływem ruchu lotniczego, projektowanie procedur lotu, działalność międzynarodowa, projekty badawczo-rozwojowe, zaplecze techniczne i wiele innych sektorów administracyjno-biurowych, bez których kontrola ruchu lotniczego jako całość nie byłaby w stanie funkcjonować.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj