Polski Ogród Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. Administracji Personalnej

Miejsce zatrudnienia
ul. Mszczonowska 2, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dokumentacji osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych.
  • Udzielanie informacji w zakresie spraw pracowniczych.
  • Zarządzanie odpowiednim obiegiem dokumentów.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień.
  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej: umów, porozumień, zaświadczeń.
  • Codzienne wsparcie w bieżących działaniach zespołu.
  • Administrowanie benefitami.
Wymagania (mile widziane)
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, dyskrecja.
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz chęć rozwoju w tym obszarze.
  • Poczucie humoru
  • Znajomość Excela w stopniu średnio-zaawansowanym.
  • Doświadczenie w pracy w obszarze twardego HR będzie atutem.
  • Proaktywna postawa, sprawczość i skuteczność w działaniu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – umiejętność swobodnej codziennej komunikacji.
  • Znajomość systemu SAP HR
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • Profesjonalny onboarding.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Hybrydowy model pracy.
  • Dużą samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań.
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, platforma do nauki języków obcych; świadczenia z ZFŚS.
  • owoce
  • Pełną wyzwań pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • brak dress code’u
  • Wsparcie doświadczonego zespołu współpracowników.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj