Wielton SA

MONTAŻYSTA / ELEKTROMECHANIK

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Wieluń (powiat wieluński), Łódzkie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Montaż rezystorów, kondensatorów, przekaźników
  • Lutowanie
  • Praca na wydziale montażu ostatecznego
  • Inne prace zlecone przez przełożonego
  • Montaż modułów sterujących, bezpieczników, płyt PCB
  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Współpraca z innymi pracownikami wydziału
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie zawodowe i zaplecze techniczne (elektro/mechanik)
  • doświadczenie / wiedza związana z mechaniką / elektromechaniką pojazdów samochodowych / ciężarowych mile widziana
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, umiejętności i kwalifikacji: kursy UDT, montaż, szkoła spawania
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa drużyna sportowa
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pakiety medyczne + pakiety sportowe
  • program rekomendacji pracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i inne dodatki
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w dużej, nowoczesnej firmie i szerokie możliwości rozwoju
  • ubezpieczenie na życie
  • transport pracowniczy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • szkolenie wdrażające na nowe stanowisko pracy

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i działamy międzynarodowo, jako polska firma podbijając rynki zagraniczne. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Lubisz duże wyzwania i nie boisz się zarządzania zmianą? Chcesz pracować w firmie, której częścią strategii są inwestycje w badania i rozwój? Dołącz do nas!