AB OVO

Monter

Wynagrodzenie
33,00 PLN Netto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja przez agencję zatrudnienia
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Polski - A1
Angielski - A1
Opis stanowiska

PL

Oferta pracy dla Monterów (montowanie elementów stalowych)

Jesteśmy firmą poszukującą doświadczonych monterów do natychmiastowego zatrudnienia. Jeśli masz doświadczenie w montażu elementów stalowych oraz posiadasz certyfikaty na cięcie tlenowe i pracę z palnikiem, to czekamy na Ciebie!

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i masz wymagane kwalifikacje, zgłoś się do nas już teraz! Oferujemy stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

UA

Пропозиція роботи для монтажників (монтаж сталевих конструкцій)

Ми - компанія, що шукає досвідчених монтажників для негайного працевлаштування. Якщо у вас є досвід у монтажі сталевих конструкцій і ви маєте сертифікати на газове різання та роботу з горілкою, то ми чекаємо на вас!

Якщо ви готові до взяття на себе виклику і маєте необхідні кваліфікації, звертайтеся до нас вже зараз! Ми пропонуємо стабільне працевлаштування в динамічно розвиваючійся компанії.

Wymagania (oczekiwane)

PL

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu elementów stalowych
  • Posiadanie certyfikatów na cięcie tlenowe i pracę z palnikiem (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach i zmianach nocnych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
  • Pozytywny wynik testu, który odbywa się w Gdańsku,
  • Wymagane buty z metalowym noskiem.

UA

Вимоги:

 · Досвід у монтажі сталевих елементів

· Наявність сертифікатів на газове різання та роботу з горілкою (перевага)

· Готовність до роботи в понадурочний час та нічні зміни

· Можливість спілкування англійською мовою на комунікативному рівні з щонайменше однією особою на пару

· Тести проводяться у місті Гданськ, обов'язкові сталеві боти з металевим носком.

Korzyści dla kandydata

PL

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 33 zł netto/h
  • Praca od poniedziałku do soboty, po 10 godzin dziennie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w nowych, czystych pokojach (maksymalnie 2 osoby w pokoju) przez całą długość wyjazdu
  • Darmowy transport
  • Darmowy ciepły posiłek, a przy pracy powyżej 12 godzin - 2 posiłki
  • Zwrot kosztów dojazdu na testy, jeśli kandydat zostanie zaakceptowany

UA

Ми пропонуємо:

· Заробітна плата: мінімум 34 злотих нетто на годину, після розмови можливо 36 злотих нетто на годину

· Робота з понеділка по суботу, по 10 годин на день

· Безкоштовне проживання в нових, чистих номерах (максимум 2 особи в номері)

· Безкоштовний транспорт

· Безкоштовний теплий обід, а при роботі понад 12 годин - 2 обіди

· Повернення витрат на проїзд на тести, якщо кандидат буде позитивно прийнятий.

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?