Abm Global

Monter maszyn rolniczych

Wynagrodzenie
2 600,00 - 3 300,00 EUR Netto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Brema, Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Wakaty: 3
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Praca na prefabrykacji elementów konstrukcji maszyn rolniczych na nowoczesnej hali produkcyjnej.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w systemie 1 zmianowym
  • Możliwość pracy ok. 45-55 godzin w tygodniu
  • W pełni wyposażone miejsce pracy
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze
  • Nie wymagamy znajmości języka niemieckiego

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Doświadczenia w pracach na produkcji min. 2 lata
  • Umiejętności samodzielnej pracy
  • Posiadanie własnego auta mile widziane

Co zyskasz pracując z nami?

  • Zatrudnienie na pełen etat na polskiej umowie o pracę
  • Bardzo wysokie składki na ZUS
  • Stawka godzinowa od 14,00€ netto do 15,00€ (w zależności o grupy podatkowej)
  • Całkowicie darmowe mieszkanie z WiFi - ok. 10 km do pracy
  • Możliwość większej ilości godzin w miesiącu
  • Dofinansowanie do paliwa w wysokości 0,30€/km
  • Profesjonalną odzież roboczą
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • Elastyczne powroty do Polski - np. w systemie 5/1
  • Możliwość wypłaty zaliczek do 400€
  • Bardzo dobre warunki mieszkaniowe
  • Odnowienie uprawnień, rozwój zawodowy i podwyżki wynagrodzenia
Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?