GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Monter Paneli Fotowoltaicznych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Francja
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja przez agencję zatrudnienia
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 3
Wymagane doświadczenie w pracy
Praca za granicą
Francuski - A2
Opis stanowiska

MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNTCH

Lokalizacja:

okolice Annecy, Francja

Wymagania (oczekiwane)

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na wysokości
Znajomość j. francuskiego – 1 osoba w ekipie
Prawo jazdy – 1 osoba w ekipie

Korzyści dla kandydata

Oferujemy:

Polską umowę o pracę
Bezpłatne zakwaterowanie
Stawkę całkowitą 14,40 euro + nadgodziny + dieta (8 euro/dzień)
Dodatki za nadgodziny (+25 i + 50% do stawki podstawowej)
Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy
Dofinansowanie kosztów wyjazdu
Bonus 100 euro za polecenie nam nowego pracownika
Możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy