TECH-EXPORT

Monter remontowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Płock, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

- prace monterskie przy remoncie instalacji na terenie PKN Orlen

Wymagania (oczekiwane)

- doświadczenie w wykonywaniu prac monterskich na obiektach rafineryjnych

Wymagania (mile widziane)

- znajomość rysunku technicznego/izometrycznego

Korzyści dla kandydata

- możliwość nawiązania długiej współpracy