TECHMAR Sp. z o.o.

monter wentylacji (NIEMCY)

Wynagrodzenie
16,00 - 26,00 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
16,00 - 28,00 EUR Netto
Godzinowo B2B
Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 6
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Praca dla DOŚWIADCZONEGO MONTERA WENTYLACJI w Niemczech

Wymagamy przynajmniej minimalnego doświadczenia.

Oferujemy:

  • zaliczka po tygodniu pracy
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • darmowe zakwaterowanie wyposażone, z Internetem
  • darmowy dojazd na budowę i kwaterę samochodami Pracodawcy
  • zjazdy do Polski co 4 tygodnie na 1 tydzień (lub wg potrzeb po uzgodnieniu z Kierownikiem)
  • opiekę polskiego koordynatora i kierownika
  • zwrot za bilet/paliwo po przepracowaniu miesiąca
  • ubezpieczenie w Polsce i w Niemczech (Możliwość Kindergeld)
  • narzędzia do pracy (nie musisz mieć swoich narzędzi, ani samochodu)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Niemieckim i Polskim

Obowiązki to między innymi:

  • montaż kanałów wentylacyjnych oraz rur spiro
  • udział w montażu central wentylacyjnych
  • czytanie planów montażowych

Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w montażu wentylacji
  • umiejętność czytania planów montażowych
  • samodzielność i skrupulatność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana ale jest dodatkowym atutem

Wymagania (mile widziane)

język niemiecki - mile widziany

Kompleksowe wykonawstwo systemów HVAC. Kilkaset zrealizowanych projektów w Polsce i w Niemczech dla największych korporacji, fabryk, małych i średnich przedsiębiorstw, deweloperów oraz instytucji. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami i uznaniem naszych klientów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj
Skontaktuj się z pracodawcą