EURO WELT

Niemcy Stolarz/ Monter mebli

Wynagrodzenie
2 300,00 EUR Netto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Hanower, Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja stacjonarna
Rekrutacja przez agencję zatrudnienia
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 5
Wymagane doświadczenie w pracy
Niemiecki - A1
Angielski - A1
Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta rekrutujemy kandydatów na stanowisko:

STOLARZ/ MONTER EKSPOZYCJI MEBLOWYCH (sklepy meblowe)

(m/k/d)

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Hanower
RODZAJ UMOWY: zawarta z niemieckim pracodawcą

ZADANIA:

- demontaż istniejących ekspozycji meblowych

- montaż ścianek i mebli zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania (oczekiwane)

- wykształcenie jako stolarz lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (mile widziany)

- zatrudnienie na niemieckich warunkach (składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech)
- atrakcyjne wynagrodzenie: 2300 E netto (na pierwszej klasie podatkowej)
- zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
- przejrzyste zasady zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie
- możliwość pobierania zaliczek
- praca w pełnym wymiarze godzin

Agencja Pracy EURO WELT (KRAZ 12809) to certyfikowane biuro, które od 2015 roku pomaga kandydatom znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych. Zapewniamy Państwu przygotowanie do wyjazdu poprzez skompletowanie i tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych a także zapewniamy opiekę przez cały okres zatrudnienia.

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?