LS Airport Services S.A.

Operator GSE na Lotnisku

Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • tankowanie wody do zbiorników statków powietrznych oraz opróżnianie zbiorników
  • obsługa specjalistycznego sprzętu handlingowego (cysterna wodna, pojazd asenizacyjny)
  • opróżnianie i uzupełnianie instalacji asenizacyjnej statków powietrznych
  • dbanie o czystość mikrobiologiczną cystern wodnych
Wymagania (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B + C – warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość i dokładność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • udokumentowanie historii zatrudnienia/ kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • pracę w ciekawym i dynamicznym środowisku lotniczym
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich
  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i ich rodzin
  • nagrody dla najlepszych pracowników
  • atrakcyjny system premiowy
  • umowę o pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie wypoczynku
  • prywatna opieka medyczna
  • zapewnienie niezbędnych szkoleń i certyfikatów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dodatkowe świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie wypoczynku
LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj