PEPSICO

Operator maszyn - ekspert

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
6 000,00 - 9 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Michrów, Michrów (powiat grójecki), Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 10
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Do fabryki, w której produkujemy napoje Pepsi, poszukujemy kilku pracowników na stanowisko operatora maszyn - eksperta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
* Gwarancja realizacji zadań produkcyjnych w obszarze procesu poprzez właściwe i efektywne wykorzystanie powierzonych maszyn procesowych w oparciu o założony plan produkcyjny,
* Przygotowywanie maszyny do pracy, ustawianie parametrów ich pracy, żeby uzyskać produkt zgodny ze specyfikacją, dokonywanie sanitacji,
* Wspieranie operatorów swoim doświadczeniem i wiedzą w przypadkach trudnych lub niejasnych,
* Monitorowanie poprawności pracy maszyn i zgłaszanie usterek do UR,
* Odpowiedzialność i racjonalnie wykorzystywanie powierzonych materiałów i surowców zapewniając uzyskanie założonych wskaźników KPI zużycia surowców.
* Dbanie o standardy jakościowe produktu,
* Sprawdzanie prawidłowości działania wyłączników bezpieczeństwa, stan przewodów i zabezpieczeń krańcowych, zamknięcie paneli elektrycznych.

Wymagania (oczekiwane)

WYMAGANIA:
* Min. 2 -3 letnie doświadczenie w pracy w dziale produkcji na podobnym stanowisku,
* Średnie wykształcenie techniczne,
* Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym (3x 6-18, 3x wolne, 3x 18-6, 3x wolne)
* Umiejętność pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu,
* Gotowość i motywacja do podejmowania ciągłych wyzwań,
* Umiejętność rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
* Samodzielność w działaniu oraz innowacyjność.

Korzyści dla kandydata

OFERUJEMY:
* konkurencyjne wynagrodzenie,
* atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma kafeteryjno-wellbeingowa itp),
* koleżeńską atmosferę w pracy,
* realne mozliwości rozwoju

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.