Carlsberg Polska

Operator / Operatorka Linii Rozlewniczych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Twoim celem będzie nie tylko skuteczne wykonywanie powierzonych zadań, ale także aktywny udział w procesie doskonalenia działań produkcyjnych oraz osiąganie celów produkcyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i efektywności.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za obsługę maszyn i urządzeń, angażując się również w ich konserwację, co ma na celu utrzymanie ich sprawności i bezpieczeństwa;
  • Będziesz aktywnie uczestniczyć w spotkaniach działu, skupiając się na nauce podstawowych narzędzi Lean management. Dzięki temu będziesz mógł/ mogła skutecznie przyczynić się do optymalizacji procesów produkcyjnych i podniesienia efektywności działu;
  • W Twoim zakresie będzie wspieranie procesu rozlewu i pakowania piwa, dbając o płynność i efektywność tych etapów produkcji;
  • Dodatkowo, będąc częścią zespołu, będziesz raportować oraz omawiać wskaźniki produkcyjne;
Wymagania (oczekiwane)
  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie trzyzmianowym również w weekendy (godziny pracy 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00);
  • Masz wykształcenie minimum zawodowe;
  • Masz umiejętności planowania pracy własnej, jesteś systematyczny/a i otwarty/a na to co nowe;
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze i/lub naprawie maszyn i urządzeń;
  • Chcesz się uczyć i zdobywać nowe umiejętności;
  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie :)
Wymagania (mile widziane)
Dysponujesz aktualnymi badaniami sanitarno-epidemiologicznymi.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • piwo na Święta
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • szkolenia z procesu produkcji i degustacji piwa
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • napoje
  • prywatna opieka medyczna
  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie
Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.