PESA Bydgoszcz SA

Operator robota spawalniczego KUKA

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
6 000,00 - 7 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
ul. Zygmunta Augusta 11, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola jakości gotowego produktu
  • Stały nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu spawania
  • Dbałość o stanowisko pracy
  • Prowadzenie prac spawalniczych zgodnie z dokumentacja techniczną
  • Odpowiedni dobór narzędzi / programu; wymiana niezbędnego oprzyrządowania
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w obsłudze robota spawalniczego (mile widziany robot KUKA)
  • Umiejętność radzenia w przypadku wystąpienie błędów podczas pracy stanowiska zrobotyzowanego, umiejętność poprawnej diagnozy przyczyn powstania
  • Znajomość spawalniczych systemów zrobotyzowanych
  • Umiejętność sprawnego rozpoznawania problemów technicznych
  • Umiejętność tworzenia / kopiowania programów niezbędnych do obsługi robota
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość środowiska WorkVisual
  • Znajomość logiki programu
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość wózków autonomicznych AGV DTA do transportu elementów do komory spawania
  • znajomość głowicy do spawania laserowego SCANSONIC AL03
  • znajomość systemu podawania drutu ABIKOR BINZEL
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru