Granboard

Operator wózka widłowego

ul. Naftowa 1 , Granowiec (powiat ostrowski), Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Zadania:

Załadunek i rozładunek towarów
Obsługa produkcji - dostarczanie i odbieranie materiałów
Przyjmowanie dostaw i kontrola zgodności z zamówieniem.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wymagania (oczekiwane)

Wymagania:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT.
Gotowość do podjęcia pracy na stałe w rozwijającej się firmie.
Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym: 6-14; 14-22
Odpowiedzialność, a także umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym wysokie wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Korzyści dla kandydata

Oferujemy:

Stabilną umowę o pracę, solidne wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoimi umiejętnościami,
Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny,
Imprezy integracyjne,
Program poleceń pracowniczych,
Realny wpływ na podwyżkę -od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy wzrost wynagrodzenia.

O firmie

Granboard to firma zajmująca się obróbką płyt meblowych.

Miejsce pracy: Granowiec, ul. Naftowa 1

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?