22.08.2024

Operator Wózka Widłowego - nie musisz mieć doświadczenia, APLIKUJ JUŻ TERAZ

Grupa Media Expert

Umowa o pracę:
5 800,00 - 6 100,00 PLN / mies. Brutto
Lokalizacja: Łódź, Łódzkie
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja stacjonarna

Opis

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy:

Operatorów Wózka Widłowego

Lokalizacja: Łódź, ul. Zakładowa 90/92

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych!

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • przyjęcie i rozlokowywanie towaru w magazynie
  • kompletacja zamówień przy pomocy wózka widłowego
  • kontrola jakości rozładowywanego i kompletowego towaru
  • wsparcie pozostałych procesów w magazynie
  • udział w inwentaryzacji towaru

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego wydane przez UDT
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie w powierzoną pracę

Benefity

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)
  • dodatek za doświadczenie od 100 do 300 zł
  • opieka Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy
  • karta MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatna opieka medyczna Medicover z dofinansowaniem
  • stołówka pracownicza i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
  • program poleceń pracowniczych
  • bezpłatna kawa i herbata z automatu
  • Baby Expert, czyli wyprawka dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • możliwość awansu
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • strefa relaksu

Opis firmy

Aplikujesz na:

Grupa Media Expert Operator Wózka Widłowego - nie musisz mieć doświadczenia, APLIKUJ JUŻ TERAZ

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.

Skontaktuj się z pracodawcą

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do: TERG SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: ul. ul. Za Dworcem 1D, 77-400, Złotów, Polska (Pracodawca - administrator danych) , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: inspektor(malpka)me(kropka)pl Będzie przetwarzał informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) w celu wypełnienia ciążącego obowiązku prawnego – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia). (b) w celu podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu bliskopracy.pl). (d) dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: inspektor(malpka)me(kropka)pl