ZEME sp. z o.o.

Opiekun Klienta Cyfrowego

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Stępińska 9, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Bieżące wsparcie pozyskanych Klientów: cyklicznie zbieranie feedbacku, aktywny udział w zarządzaniu roadmapą zmian funkcjonalnych dla Klientów, komunikowanie i onboarding istotnych zmian Klientom.
  • Kompleksowa obsługa Klientów w planach subskrypcyjnych: aktywna sprzedaż usługi cyfrowej na zasadzie subskrypcji, bieżąca obsługa planów subskrypcyjnych, ofertowanie Klientów i przygotowywanie statystyk,
  • Aktywna sprzedaż platformy Zeme 360: wyszukiwanie Klientów do współpracy, bezpośredni kontakt z nimi, organizowanie i przeprowadzanie onboardingu nowych Klientów oraz wnioski i rekomendacje z onboardingu,
Wymagania (mile widziane)
  • Cierpliwość, wysoka kultura osobista i wysoka umiejętność przekazywania wiedzy Klientowi.
  • Sukcesy w pozyskiwaniu i wdrażaniu klientów korporacyjnych,
  • Bardzo wysokie umiejętności w relacjach - budowanie nowych i trwałych relacji z Klientami,
  • Umiejętność rozumienia potrzeb Klientów i przekładania na język funkcjonalności naszego produktu,
  • Zaangażowanie i konsekwentny fokus na osiąganie celów sprzedażowych,
  • Kilka lat doświadczenia w sprzedaży oprogramowania B2B lub w sprzedaży w branży odpadowej,
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną + możliwość preferencyjnego wykupu pakietu rodzinnego,
  • Kartę MultiSport dofinansowaną przez ZEME,
  • brak dress code’u
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, dodatkowy monitor,
  • Współpracę w preferowanej przez Ciebie formie (B2B, umowę zlecenie lub umowę o pracę),
  • Nasze wartości m.in.: szczerość (u nas możesz liczyć na regularny feedback już na etapie rekrutacji) zaufanie (dajemy Ci dużo autonomii i elastyczności w planowaniu swoich zadań) oraz sprawczość i poczucie decyzyjności (każdy członek zespołu może przedstawić swój pomysł i zawsze zostanie wysłuchany).
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie w branży recyklingu,
ZEME to start-up technologiczny rozwijający branżę odpadów przemysłowych. Jesteśmy grupą ekspertów, która łączy świat nowoczesnych technologii z branżą odpadów przemysłowych. Firma powstała z pasji do gospodarki odpadami oraz przekonania popartego doświadczeniem, że każdy proces można wykonać sprawniej i w konsekwencji – niższym kosztem.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj