Nowa Era sp. z o.o.

Payroll Specialist

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie danych płacowych dla firmy zewnętrznej
  • kontrola zwolnień lekarskich
  • znajomość zasad naliczania i rozliczania wpłat do PPK
  • przygotowywanie raportów miesięcznych, audyty na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne, monitorowanie i raportowanie wskaźników HR
  • wiedza z zakresu kalkulacji podstawy zasiłkowej
  • współpraca z organami kontrolnymi i instytucjami zewnętrznymi – ZUS, komornikami, Inspekcją Pracy
  • przygotowanie dokumentów w dedykowanym formacie
  • obsługa wewnętrznych systemów kadrowo-płacowych - wprowadzanie i aktualizacja danych
  • weryfikacja prawidłowości naliczeń płacowych dostarczonych przez firmę zewnętrzną
  • zarządzanie benefitami i świadczeniami pozapłacowymi dla pracowników
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność ustalania priorytetów i odpowiedniej organizacji pracy.
  • wysokie poczucie odpowiedzialności oraz umiejętność pracy w zespole
  • minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego w samodzielnym zarządzaniu procesami kadrowo-płacowymi w międzynarodowej organizacji.
  • umiejętności analityczne połączone z dbałością o szczegóły, dokładność
  • bardzo dobra znajomość MS Office – w tym zaawansowana znajomość Excela.
  • praktyczna znajomość programu Płatnik.
  • bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa socjalnego i podatkowego.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2), szczególnie w obszarze związanym z HR.
  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu systemami kadrowo-płacowymi (znajomość programu kadrowo-płacowego Workday będzie dodatkowym atutem).
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy z naszego warszawskiego biura minimum 3 razy w tygodniu, w pozostałe dni praca zdalna.
  • duża samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • praca w międzynarodowym środowisku