Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce zatrudnienia
ul. Jana Kazimierza 28, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa pacjentów zgodnie ze standardami Centrum Medycznego CMP
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprawnej i przyjaznej obsługi Pacjenta
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Samodzielna realizacja świadczeń pielęgniarskich, w tym szczepień i pobierania krwi u dzieci
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikatywności, pozytywnego usposobienia
  • Dyspozycyjności do pracy na pełen etat
  • Kurs specjalistyczny z zakresu szczepień ochronnych
  • Wykształcenie magisterskie
  • Prawo wykonywania zawodu
Korzyści dla kandydata
  • preferencyjne pożyczki
  • Program poleceń pracowniczych oraz inicjatyw - dajemy Ci szansę na dodatkową gratyfikację za Twoją aktywność i inicjatywę.
  • spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego – jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.
  • Platforma Benefitowa
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - dbamy o Twoje zdrowie, zapewniając dostęp do profesjonalnej opieki medycznej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do platformy benefitowej (w tym karta Multisport) – każdy znajdzie korzyści dostosowane do swoich potrzeb.
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.
  • elastyczny czas pracy
  • Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie! :)
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty? 😊

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj