Barona HR Services

Pomocnik do kładzenia światłowodów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
15,50 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Helsinki, Finlandia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Praca mobilna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Wakaty: 10
Wymagane doświadczenie w pracy
Angielski - B1
Opis stanowiska

Szukasz pracy za granicą i chciałbyś spróbować swoich sił w Finlandii? Poszukujemy właśnie dla naszego partnera z braży telekomunikacyjnej pracowników do pomocy przy układaniu światłowodów!

Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w pracach ziemnych związanych z układaniem i zaciąganiem światłowodów (minimum 1 rok).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Wymagania (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w rotacji 2 na 1.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Doświadczenie w pracy na terenie Finlandii.
  • Wynagrodzenie w wysokości 15,5 Euro brutto na godz. na start, plus dieta 51 Euro dziennie.
  • Umowę o pracę na warunkach fińskich w rotacji 2 na 1.
  • Bezpłatne: zakwaterowanie, pokoje jedno lub dwuosobowe oraz dojazdy do pracy.
  • Dwa bezpłatne przeloty: na start i zakończenie kontraktu.
  • Strój roboczy i narzędzia.
O firmie

Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

Aby odpowiedzieć na nowe potrzeby rynku, Barona oferuje pracę w firmach fińskich i międzynarodowych. Jesteśmy szóstym co do wielkości pracodawcą na rynku fińskim i największym, spośród tych skupionych na sektorze przemysłowym. Rocznie zatrudniamy ponad 30 000 osób w Finlandii oraz innych krajach skandynawskich, z czego ponad 1000 specjalistów z różnych podsektorów produkcyjnych.

Dołącz do nas i zacznijmy wspólną pracę nad rozwojem zawodowym! Będziemy wspierać Cię na różnych etapach Twojej pracy w Skandynawii.