H&M Logistics

Pomocnik Technika

ul. Magazynowa 3, Gądki (powiat poznański), Wielkopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wspieranie w zakresie rozpoznawania obszarów do usprawnień związanych z utrzymaniem ruchu
  • Szybkie, bieżące reagowanie na zaistniałe blokady linii oraz komunikowanie statusu ich dostępności
  • Identyfikowanie zagrożeń i problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Współpraca i wspieranie pozostałych członków zespołu
  • Wspieranie bieżącej płynności procesów utrzymania ruchu
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość obsługi mobilnych urządzeń typu tablet
  • Chęć rozwoju w kierunku elektromechanika
  • Komunikatywność
  • Wykształcenie techniczne (elektryk/mechanik)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość monitorowania systemów w dziale utrzymania ruchu
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • Rabat -25% na zakupy w sklepach Grupy H&M i Online dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w LuxMed
  • Dostęp do ubezpieczenia na życie
  • Dostęp do pakietu sportowo – rekreacyjnego
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do obiadów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dodatek świąteczny, wakacyjny itp.)
  • Szkolenia wdrażające oraz stanowiskowe
  • Praca o wysokim standardach bezpieczeństwa i jakości, z nowoczesną technologią
  • Bezpłatny transport autobusowy na wybranych liniach (m.in. z kierunku Jarocin, Śrem, Środa Wlkp., Gniezno, Poznań i innych). Wszystkie dostępne linie znajdziesz pod linkiem: www.wawrzynowicz.pl/transport/przewozy-pracownicze/
  • Comiesięczny dodatek frekwencyjny
  • program emerytalny
  • bezpłatna nauka języków obcych na platformie eTutor
  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy

Jako jedna z największych firm modowych na świecie H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podjąć nowe wyzwania.

W H&M oferujemy dynamiczne, ciągle zmieniające się środowisko pracy.

Możesz być pewien, że u nas nie będziesz się nudzić #PositivelyCharged

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj