Lagardere Travel Retail SP. z o.o.

Poprowadź kawiarnię Costa Coffee w Trójmieście - bez wkładu

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Franczyza / własna firma
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości
  • Zarządzanie zespołem Baristów
  • Zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa wydawanych posiłków oraz napojów
  • Zarządzanie kawiarnią i dbanie o pozytywną atmosferę
  • Stałe poszerzanie wiedzy gastronomicznej oraz rozwój pasji do kawy
Wymagania (mile widziane)
  • Ogromnym atutem będzie posiadanie doświadczenia w gastronomii
  • Chęć poprowadzenia wyjątkowego miejsca w ramach współpracy z globalną marką
  • Przedsiębiorcze nastawienie do działania (konieczność założenia własnej działalności gospodarczej i zatrudnienia pracowników)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i/lub w sprzedaży
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • W pełni wyposażoną kawiarnię w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie
  • Wsparcie kadry operacyjnej oraz pracowników biura w codziennych wyzwaniach
  • Możliwość zastania certyfikowanym Baristą zarówno dla Kierownika jak i jego Pracowników (zapewniamy darmowe szkolenia prowadzone przez Mistrzów Polski)
  • Zaufanie i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dobry i bezpieczny start w nowy biznes (pakiet szkoleń pozwalający na zdobycie niezbędnej wiedzy i kompetencji umożliwiających poprowadzenie samodzielnie kawiarni)
  • Znany i rozpoznawalny brand, który pokochali Polacy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy agencyjnej zawieranej na czas nieokreślony z międzynarodową firmą
Lagardere Travel Retail zarządza w Polsce siecią około 1000 punktów sprzedaży prowadzonych pod 33 różnymi brandami w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials (sklepy Inmedio, Inmedio Trendy, 1Minute, Relay), Duty Free & Fashion (sklepy Aelia Duty Free, The Fashion Gallery) i Foodservice (kawiarnie Costa Coffee, kawiarnie SO! Coffee, Furore! i brandy restauracyjne między innymi PAUL, Misa, The Flame).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj