Biuro Pośrednictwa Pracy Cekal Tomasz Czekała

Praca w hotelach w Irlandii

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
8 000,00 - 10 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Irlandia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 20
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Generalny asystent

Zadania general assistant to: sprzątanie pokoi, praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby.

 Kontrakt podpisany bezpośrednio z hotelem.

Wymagania (oczekiwane)

- mile widziane doświadczenie
- dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego

Wymagania (mile widziane)

Korzyści dla kandydata

Nasza oferta:

-wynagrodzenie od 12.70 €/h brutto

- kwota wolna od podatku w Irlandii wynosi 17tys €/na rok, do tej kwoty płaci się minimalny podatek i otrzymuję się 12 € /h na rękę

-kontrakt na min 40 h/tydzień plus nadgodziny

-darmowe wyżywienie podczas pracy i w dni wolne od pracy ( w zależności od hotelu)

- tanie zakwaterowanie, 50-70 € na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy. Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu.

- hotele oferują kontrakt na 6 - 12 miesięcy w tym 5 tygodni płatnego urlopu do wykorzystania w roku

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184