Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Pracownik ds. Gospodarczych

Miejsce zatrudnienia
ul. Wieżowa 8, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • wykonywanie prac konserwacyjnych, takich jak drobne remonty i naprawy,
  • przeprowadzanie pracowników wraz z wyposażeniem meblowym pomieszczeń.
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w pracach remontowych, ogrodniczych oraz malarskich,
  • umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych i spalinowych: wiertarki, piły, szlifierki, wyrzynarki, sprężarki, wykaszarki, podkaszarki,
  • umiejętność obsługi ręcznych urządzeń do prac w terenie (kosy spalinowe, odkurzacze, dmuchawy),
  • sumienność i dokładność,
  • sprawność fizyczna,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • kultura osobista,
  • zdolności manualne niezbędne do wykonywania prac konserwacyjnych mających na celu utrzymanie budynków i pomieszczeń PAŻP.,
  • umiejętność szybkiej analizy sytuacji i rozwiązywania problemów,
  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane wykształcenie średnie),
  • stosowanie się do instrukcji i poleceń.
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • opiekę medyczną (w tym stomatologię),
  • ubezpieczenie na życie
  • program ubezpieczeniowo - oszczędnościowy,
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie kursów/szkoleń,
  • prywatna opieka medyczna
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • dofinansowanie nauki języków
  • przychodnię zdrowia i ośrodek sportu w naszej siedzibie,
  • siłownia w biurze
  • pracę w jedynej tego typu organizacji lotniczej w Polsce.
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci
  • opieka stomatologiczna
  • parking dla pracowników
  • firmowa biblioteka
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dyżury lekarza w biurze

Każdego dnia Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP) dba o bezpieczeństwo pasażerów blisko 3 tys. samolotów przemieszczających się nad Polską. Nadzorowana i kontrolowana przez nas przestrzeń powietrzna liczy przeszło 334 tys. km2 i jest jedną z największych w Europie. Codziennie na pokładach samolotów przelatujących nad Polską znajduje się blisko pół miliona pasażerów. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest jedyną w Polsce instytucją, która szkoli i zatrudnia cywilnych kontrolerów ruchu lotniczego.

Jednym z filarów w oparciu o który Polska Agencja Żeglugi Powietrznej świadczy służby żeglugi powietrznej jest infrastruktura. Poczynając od gruntów i budowli skupionych przy 15 portach lotniczych i na terenie całej Polski, na zaawansowanych technologicznie systemach łączności, nawigacji i dozorowania kończąc. Infrastruktura PAŻP to również równomiernie rozlokowane w całym kraju ośrodki radiolokacyjne i radiokomunikacyjne. Utrzymanie ciągłości pracy we wszystkich budynkach zarządzanych przez PAŻP to nie lada wyzwanie, przed którym stajemy codziennie aby zapewnić bezpieczną nawigację statkami powietrznymi nad terytorium Polski.

Aktualnie, do Działu Administracji Obiektami, zlokalizowanego w Biurze Administracyjnym poszukujemy osoby na stanowisko:

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj