PESA Bydgoszcz SA

Pracownik ds. reklamacji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Zygmunta Augusta 11, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynowanie procesów reklamacyjnych powstałych w procesie dostawy/ produkcji/ uruchomienie pojazdu / eksploatacji,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w zakresie procesów reklamacyjnych i niezgodności wewnętrznych w ramach podległego obszaru,
  • kwalifikacja dostawców.
  • doskonalenie procesu niezgodności z pozostałymi działami PESA,
  • prowadzenie procesu refakturowania kosztów reklamacyjnych - do zadań należy terminowe wystawienie Kart Obiegowych,
  • zgłaszanie wad seryjnych do dostawców,
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność interpretacji zapisów umów z dostawcami, zwłaszcza w zakresie okresu gwarancyjnego, terminowości usuwania niezgodności oraz kwestii finansowych.
  • znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows i MS Office, mile widziana znajomość systemu IFS (Integrated Facility System),
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • Wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • umiejętności negocjacyjne, asertywność oraz dobra organizacja czasu pracy,
Korzyści dla kandydata
  • elastyczne godziny pracy,
  • system premiowy,
  • benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych,