Park of Poland - park wodny Suntago

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Customer Experience z językiem polskim i angielskim

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

ul. Nowy Świat 1, Wręcza (powiat żyrardowski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Zdrowie i opieka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • zapewnienie profesjonalnej komunikacji z Gośćmi
  • dbanie o wizerunek swojego miejsca pracy poprzez wysokie standardy obsługi
  • rzetelne informowanie o usługach oraz zasadach pobytu w obiekcie
  • stałe i codzienne pogłębianie wiedzy nt. usług, promocji i eventów odbywających się w parku
  • zapewnienie atmosfery zachęcającej Gości do ponownego skorzystania z oferty Suntago
  • zapewnienie usług na najwyższym poziomie
  • ścisła współpraca z działami operacyjnymi Suntago oraz działem Customer Experience
  • szybkie, profesjonalne udzielanie odpowiedzi i rozwiązywanie problemów, zgłaszanych podczas rozmowy telefonicznej i online
  • utrzymanie najwyższych standardów obsługi telefonicznej i online Gości parku wodnego Suntago
  • współpraca z innymi członkami Park of Poland, oparta na uprzejmości, przyjaznych relacjach i otwartej komunikacji
Wymagania (mile widziane)
  • min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego zdobytego na równorzędnym stanowisku pracy
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • mile widziane doświadczenie w hotelarstwie, turystyce, eventach, w call center w branży usługowej ale nie jest to warunek konieczny
  • chęci dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy zawodowej
  • biegłej obsługi komputera
  • sumiennego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań i obowiązków
  • entuzjastycznego nastawienia i wysokiej kultury osobistej
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie/ w piśmie
  • pozytywnego usposobienia, przekładającego się na życzliwą komunikację telefoniczną/online
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość pogodzenia pracy z nauką lub innymi zobowiązaniami
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy ze szczególnym uwzględnieniem rozwijającego się Działu Obsługi Klienta, Customer Experience i Call Center
  • pracę w komórce Call Center od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w największym zadaszonym parku wodnym w Europie
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • podnoszenie kwalifikacji oraz wymianę doświadczeń z Działem odpowiedzialnym za Customer Experience oraz innymi działami operacyjnymi
  • gruntowne przeszkolenie w zakresie telefonicznej obsługi Gościa, promocji i regulaminów parku oraz obsługi systemów ds. obsługi Call Center tj. ZOWIE
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet szkoleń szytych na miarę: szkolenia zawodowe oraz szkolenia z kompetencji miękkich
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • napoje
  • promocyjne ceny na posiłki
  • przyjazną atmosferę tworzoną przez ludzi tak samo pozytywnych jak TY
  • transport do miejsca pracy
Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie. Zlokalizowany jest w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, 40 minut od Warszawy - pomiędzy autostradą A2 i droga ekspresową S8. Suntago Wodny Świat oraz osiedle domów modułowych Suntago Village to pierwszy etap projektu Park of Poland. Suntago Village to nowoczesne osiedle 92 domków zaprojektowanych z myślą o gościach odwiedzających największy zadaszony park wodny w Europie – Suntago.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj