TENNECO Inc.

Pracownik działu serwisu – Serwisant

Miejsce zatrudnienia
Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wizyty u klientów w celu przeprowadzenia prac naprawczych, prewencyjnych, instalacyjnych i rozruchowych
  • Konserwacja i naprawa wycinarek laserowych
  • Pomoc techniczna zarówno telefoniczna jak i u klienta.
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Potwierdzanie, analiza i diagnostyka awarii maszyn TCI Cutting
Wymagania (mile widziane)

Wykształcenie

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowa maszyn, elektronika, automatyka, mechatronika itp.)

Doświadczenie

• Minimum 3 lata

Wymagane umiejętności

• Wsparcie techniczne

• Utrzymanie ruchu

• Konserwacja zapobiegawcza

• Konserwacja naprawcza

• Naprawianie awarii

• Konserwacja

• Uruchamianie

Wymagania minimalne

• Minimum 3 lata doświadczenia w sektorze maszyn przemysłowych

• Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną

• Dyspozycyjność do podróży służbowych (krajowych i międzynarodowych) od poniedziałku do piątku (80% dnia roboczego)

• Niezbędna jest znajomość języka niemieckiego i hiszpańskiego lub niemieckiego i angielskiego na wysokim poziomie w mowie i piśmie

• Gotowość do tymczasowego przeniesienia się w pobliże firmy (Guadassuar, Walencja) w celu odbycia wstępnego szkolenia i regularnych wizyt w celu właściwej koordynacji z kierownikiem ds. pomocy technicznej

• Preferowane miejsce zamieszkania: Śląskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Małopolskie o Opolskie

Umiejętności

• Proaktywna postawa, inicjatywa i komfort pracy w zespole

• Ustrukturyzowana, funkcjonalna i zorganizowana metodologia pracy, z dużą dbałością o szczegóły

• Przyzwyczajenie do pracy zgodnie z terminami, osoba zdecydowana

• Towarzyski, umiejętność radzenia sobie ze stresującymi zadaniami

Korzyści dla kandydata
  • Telefon komórkowy i laptop
  • Pojazd służbowy
  • Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami pracownika
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Młode i dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość awansu zawodowego na stanowisko kierownika ds. pomocy technicznej w Polsce, koordynującego różne prace konserwacyjne i interwencje u klientów oraz kierującego zespołem techników
  • Karta firmowa na wydatki
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Karta firmowa
  • Natychmiastowe włączenie, z realnymi możliwościami stałego włączenia do stabilnego personelu i skonsolidowanej firmy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Płatne szkolenia
  • komputer do użytku prywatnego

TCI Cutting, z siedzibą w Guadassuar (Walencja, Hiszpania), jest światowym liderem w dzie produkcji rozwiązań do cięcia strumieniem wody i laserem oraz ekspertem w projektowaniu systemów automatyzacji i oprogramowania usprawniającego procesy produkcyjne.

W odpowiedzi na naszą międzynarodową ekspansję, chcemy rozszerzyć dział wsparcia technicznego, aby zaoferować naszym klientom najlepszą możliwą opiekę i wsparcie. Wybrana osoba będzie głównie odpowiedzialna za region Polski i Niemiec.

Wybrana osoba dołączy do stale rozwijającej się firmy będącej liderem w sektorze produkcji maszyn.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj