22.07.2024

Pracownik Działu Zakupów

PESA Bydgoszcz SA

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna

Opis

  • Składanie zapytań ofertowych i wybór dostawców komponentów strategicznych,
  • Uzgadnianie warunków handlowych - negocjacje z dostawcami, negocjowanie umów ramowych,
  • Analizowanie rynku i wdrażanie nowych dostawców,
  • Zarządzanie dostawcami (kwalifikacja i ocena),
  • Udział w projektach.
  • Udział w spotkaniach biznesowych z kontrahentami, również poza firmą,
  • Twój zakres obowiązków
  • Aktualizowanie danych handlowych systemie ERP – IFS,

Mile widziane

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie w obszarze zakupów /dziale handlowym w firmie produkcyjnej min. 2 lata,
  • Nasze wymagania
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość pakietu MS Office - szczególnie Word, Excel, Outlook, Powerpoint.
  • Mile widziane
  • Umiejętność negocjacji,
  • Wykształcenie wyższe w obszarze zakupów, handlu zagranicznego, ekonomii lub pokrewnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa
  • prywatna opieka medyczna
  • System premiowy
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych
  • To oferujemy