TECH-PLUS

Pracownik Fizyczny w Holandii - Rozładunek kontenerów i prace porządkowe!

Wynagrodzenie
1 800,00 - 2 500,00 EUR Netto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Holandia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz zarabiać dobre pieniądze? Szukamy zmotywowanych pracowników fizycznych do pracy w Holandii! To Twoja szansa na rozwój zawodowy, zdobycie cennego doświadczenia i podszkolenie swoich umiejętności.

Oferujemy:

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne stawki zaczynające się od 13,60 z możliwością nadgodzin.
  • Zakwaterowanie: Pokoje jednoosobowe z wi-fi, blisko miejsca pracy.
  • Szkolenia i kursy: Możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach zawodowych i
    kursach językowych.
  • Rozwój kariery: Perspektywa awansu i rozwoju zawodowego w międzynarodowym
    środowisku.
  • Wsparcie na miejscu: Pomoc koordynatora.

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
  • Chęć do pracy fizycznej w różnych obszarach (rozłądowywanie, czyszczenie, prace porządkowe).
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Jak aplikować? Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres: [email protected] lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +48 798 017 974
Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój i zarobki w Holandii! Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij nową, ekscytującą przygodę zawodową!
Zapraszamy do kontaktu!

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?